Pomóż nam wybrać muzykę, której słuchasz w Radio Wawa. Twoje zdanie na temat kawałków jakie gramy jest dla nas bardzo ważne.

Zarejestruj się aby stać się Muzycznym Ekspertem Radia Wawa

Imię

Nazwisko

Telefon komórkowy 9 cyfr (opcjonalny)

e-mail

Płeć:
Kobieta
Mężczyzna

Data urodzenia dzień - miesiąc - rok
- -

Wybierz miasto w którym mieszkasz na codzień:

Z poniższych stacji radiowych, zaznacz wszystkie te stacje, których słuchałeś w ciągu ostatniego tygodnia:
Rock Radio
Muzo FM
Radio Tok FM
Jedynka (PR-1)
Inna Stacja
RMF Maxxx
Antyradio
Radio Zet
RMF FM
Trójka (PR-3)
Radio Eska
Radio Wawa
Złote Przeboje
ZetChili
VOX FM
Eska ROCK

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail.

token
Wpisz kod

Twoje dane kontaktowe będą używane tylko i wyłącznie przez Time S.A. i nie będą udostępniane żadnym innym podmiotom. W każdej chwili możesz je usunąć. Pamiętaj, że wszystkie podawane przez Ciebie informacje muszą być prawdziwe, tylko wtedy będziesz mógł wziąć udział w naszych internetowych testach muzycznych. Podwójne rejestracje, lub jakiekolwiek, które będą zawierać nieprawdziwe lub fałszywe dane będą usuwane.

Podanie danych osobowych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie przez Time S.A. ul. Senatorska 13/16, 00-075 Warszawa oraz ich udostępnianie innym podmiotom w celach marketingowych i promocyjnych, w tym na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. przysługuje prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.